Etykiety

Etykiety w ofercie MK Profil

Wydruk etykiet

Oferujemy druk ośmiokolorowy przy zastosowaniu technologii utrwalania farb UV za pomocą promieni ultrafioletowych, co daje dużo lepszą jakość wydruku na wszelkiego rodzaju materiałach. Druk fleksograficzny daje nam doskonałe rezultaty w przypadku produkcji opakowań i etykiet samoprzylepnych.

Projekty graficzne

Zajmujemy się opracowaniem gotowych projektów graficznych etykiet. Nasi graficy mogą również, po otrzymaniu odpowiednich wytycznych, wprowadzić stosowne poprawki na otrzymanych od Państwa materiałach.

Pliki do przygotowania do druku prosimy przekazywać w formie elektronicznej. Specyfikacja dostępna jest w pliku PDF.

Etykiety termotransferowe

etykiety termotransferoweAktualnie najbardziej popularne z etykiet o najszerszym zastosowaniu, ze względu na trwały wydruk i odporność na warunki zewnętrzne. Do najpopularniejszych  materiałów należy papier, który umożliwia nam osiągnięcie różnych efektów.

Etykiety termiczne

Etykiety termiczne znajdują głównie zastosowanie w przemyśle spożywczym, do oznaczania produktów o krótkim terminie przydatności do spożycia jak również przy magazynowaniu towarów.Wydruk  nie wymaga dodatkowego nośnika barwiącego. Etykieta pokryta jest warstwą materiału termoreaktywnego, który pod wpływem temperatury zmienia barwę na czarną.

Etykiety foliowe, plombowe

Specjalistyczne materiały stosowane w specyficznych warunkach zewnętrznych, do oznaczania środków trwałych, części  elektronicznych, również w procesie inwentaryzacji środków trwałych.

Etykiety syntetyczne

etykiety syntetyczne

Etykiety syntetyczne wykonywane są z różnego typu folii PE i PP z klejem standardowym, wzmocnionym lub łatwoodlepnym. Zależnie od potrzeb dostępne są etykiety o różnych rozmiarach i kształtach, w konfekcji jedno lub kilku rzędowej, dostosowanej do potrzeb i konkretnego modelu drukarki.

Etykiety holograficzne

Etykiety z folii holograficznej i hologramy służą do zabezpieczania  produktów i dokumentów przed fałszerzami. Proponujemy zastosowanie etykiet informacyjnych zawierających element holograficzny, co znacznie przyspieszy weryfikację oryginalności danego produktu.

Etykiety jubilerskie

Etykiety przeznaczone do oznaczania wyrobów jubilerskich wykonane są z miękkiej folii polietylenowej lub polipropylenu i dzięki swojemu kształtowi dobrze nadają się do oznaczania biżuterii.

Strona prezentuje przegląd wszystkich typów etykiet od standardowych: termotransferowych i termicznych przez specjalistyczne: foliowe, plombowe; syntetyczne oraz holograficzne, kończąc na jubilerskich, ogrodniczych i RFID. Jeśli nie udało Ci się znaleźć interesującego produktu lub masz dodatkowe pytania – prosimy o kontakt – chętnie pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania.