Partnerzy

MK profil partnerem czołowych producentów

Dzięki współpracy z czołowymi dostawcami rozwiązań automatycznej identyfikacji, możemy szybko i sprawnie obsługiwać naszych klientów, dostarczać im kompletne rozwiązania z bogatego portfolio czołowych producentów oraz na bieżąco zaopatrywać w materiały eksploatacyjne do drukarek kodów kreskowych i innych urządzeń.

 ZEBRA  SATO

Zebra pomaga firmom w identyfikacji, lokalizacji i śledzeniu aktywów, transakcji i osób, oferując specjalistyczne rozwiązania do druku cyfrowego na żądanie i automatycznej identyfikacji w ponad stu krajach na całym świecie. Drukarki termiczne i termotransferowe do kodów paskowych, „inteligentnych” etykiet RFID, paragonów i kart plastikowych współpracują z szeroką gamą aplikacji, które przyczyniają się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa, wydajności jakości, obniżenia kosztów i usprawnienia obsługi klienta. Dotychczas Zebra sprzedała 6 mln i drukarek, wliczając w to drukarki/kodery RFID oraz rozwiązania mobilne. MK Profil ma status ZEB Primary Partner Agent. 

Zobacz Certyfikat 2012

SATO jest pionierem oraz wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań w zakresie Automatycznej Identyfikacji i Zbierania Danych, zwiększających efektywność technologii kodów kreskowych i RFID. SATO produkuje innowacyjne i niezawodne systemy automatycznej identyfikacji oraz oferuje kompletne rozwiązania dla różnych branż dzięki integracji sprzętu, oprogramowania, dostaw materiałów eksploatacyjnych oraz usług serwisowych. Klienci obdarzają firmę SATO zaufaniem z powodu jej dokładności, pracowników oraz oszczędności środków, które pomagają w ochronie środowiska naturalnego.