Rozwiązania

dla handlu detalicznego, sprzedaży hurtowej, oświaty i bibliotek, przemysłu, transportu i logistyki, gastronomii i dystrybucji żywności

Handel detaliczny

rozwiązania dla handlu detalicznegoW handlu detalicznym najczęściej mamy do czynienia z metkownicami oraz skanerami kodów kreskowych. Często detaliści stosują również drukarki kodów kreskowych do przygotowywania własnych etykiet, co ma miejsce np. w aptekach. Merchandiserzy wykorzystują mobilne terminale danych do szybkiego zarządzania sprzedawanymi markami. Coraz częściej wykorzystuje się terminale i czytniki RFID w celu ochrony przed kradzieżą towarów.

Sprzedaży hurtowa

rozwiązania dla hurtowni

Wśród czynności związanych z handlem hurtowym, jest wiele miejsca na wykorzystanie etykiet i kodów kreskowych w celu usprawnienia: sortowania i klasyfikacji towarów, ich magazynowania i  przepakowywania. Przy redystrybucji w mniejsze partie i dostarczaniu i instalowaniu towarów. Również  projektowanie i druk etykiet często ma miejsce na tym etapie dystrybucji.

Oświata i biblioteki

rozwiązania dla bibliotek

Obecnie biblioteki wkraczają w nową erę. Kody paskowe wykorzystywane dotychczas do identyfikowania i rejestrowania materiałów nie zawsze sprawdzają się w praktyce.

Przemysł

rozwiązania dla przemysłuOferujemy samoprzylepne etykiety foliowe stosowane do trwałych oznaczeń w przemyśle. Duża różnorodność folii pozwala dobrać odpowiedni rodzaj etykiety do konkretnej sytuacji. Ponadto różne rodzaje klejów pozwalają na przyklejanie etykiet na tworzywa sztuczne o wysokiej i niskiej energii powierzchniowej oraz na różnego typu metale. Nadrukowane techniką termotransferową informacje są czytelne i odporne na ścieranie, zdrapanie i zmywanie.

Transport i logistyka

transport i logistyka

Etykiety logistyczne z kodem kreskowym to podstawowe oznaczenie w każdym systemie automatycznej identyfikacji. Poczynając od dostawcy surowców, producentów, przewoźników czy operatorów logistycznych, na dystrybutorach hurtowych i detalicznych kończąc. Etykiety logistyczne wykorzystywane przez producenta są niewątpliwe korzystne dla operatora logistycznego, ponieważ zdejmuje część pracy związaną z etykietowaniem przesyłek.

Gastronomia i dystrybucja żywności

wodorozpuszczalne etykiety

Etykiety żywności mają nieoceniony wpływ na dokonywanie świadomych wyborów przez konsumentów – informują nie tylko o ryzyku reakcji zagrażających życiu, co jest szczególnie ważne np. dla osób uczulonych na orzeszki ziemne, ale także o zawartości soli, rodzajach tłuszczu i innych składnikach, które mniej przykuwają uwagę.

Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedniej branży lub masz dodatkowe pytania – prosimy o kontakt – chętnie pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania.